Hakkımızda / Tarihçemiz

Özel Yeni Ufuk Hastanesi 1998 yılında bir grup sağlık öncüsü yürek tarafından, hayata geçirilen KARİYER SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. gururla ve kararlılıkla oluşturduğu, çağdaş sağlık anlayışının yeni yüzü, gelişimci ruhudur. 16 yıllık geçmişin de samimiyeti, profesyonelliği, her durumda en iyiyi insanına sunmayı görev bilen Yeni Ufuk Hastanesi, bugün ziyaretçisinden hastasına, yöneticisinden çalışanına kadar, kendi çatısı altında yer alan her bireye hak ettiği değeri sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Fiziki koşulları, hizmet anlayışı ve hedefleriyle sağlık sektöründe her zaman farklı bir çizgi oluşturmaya çalışan Yeni Ufuk Hastanesi, her geçen gün büyüyen ve ilerleyen altyapısı, profesyonel kadrosu, güçlü sağlık bilinci ve toplumun her kesimine ulaştırdığı sağlık hizmetleriyle 7 gün 24 saat boyunca yanınızda olmaya devam edecektir.

Yeni Ufuk Hastanesi Şehrin merkezinde ve tüm ulaşım araçlarıyla kısa sürede gidilebilecek bir konumdadır. Hedefi, en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olan Yeni Ufuk Hastanesi, hizmete başladığı 1998 yılından bu yana sürekli olarak kendini yenileyen bir kurum olmuştur. Artan ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla sadece yatak kapasitesini artırmakla kalmayıp, teknik donanım açısından da önemli yatırımlar yapılarak çok daha nitelikli hizmetler sunulmaya başlanmıştır.

“Özel Yeni Ufuk Hastanesi, Sağlıkdaki Yeni Ufkunuz”

— Özel Yeni Ufuk Hastanesi

SORUMLULUKLARIMIZ

YENİ UFUK HASTANESİ ekibi içinde yer almayı seçmiş çalışanlarımıza ve onların ailelerine karşı sorumluluk duyarız. Ekibimizdeki kişilerin özel yaşantılarına ve aile yaşamlarına saygılı olmaya özen gösterir, onlara verdiğimiz değeri tüm kararlarımıza yansıtırız. İçinde yasadığımız ve hizmet verdiğimiz topluma karşı sorumluyuz. Sağlıklı bir yasam sürmenin, toplumun her bireyinin en önemli gereksinimlerinden biri olduğunun bilincindeyiz. Bize hastalarını yönlendiren hekimlere ve diğer sağlık kurumlarına karşı sorumluyuz. Hizmetlerimizi, onların verdiği hizmetin bir devamı, tamamlayıcısı gibi sunmaya özen gösteririz. Sağlık hizmeti sunarken birlikte çeliştiğimiz tüm kurum ve kişilerle güvene dayalı, kalıcı ilişkiler kurmayı ve kurulan bu ilişkilerle karşılıklı gelişmeyi önemseriz.

MİSYONUMUZ

YENİ UFUK HASTANESİ olarak misyonumuz, yükseltmek, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbı ulaştığı en üst düzeyde, uygun ekonomik koşullarda toplumun yasam kalitesini topluma sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, etik değerlere bağlılığı ve üstün nitelikli ekibimizle bölgemizde referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmaktır.

HEDEFLERİMİZ

Sağlık konusunda hastalarımızın için bir çözüm ortağı olmayı ve hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlamayı hedefliyoruz. Kurumumuz için, en önemli başari göstergelerinden biri Hastalarımızın memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

HEDEFLERİMİZ

• Hastaların ve Hasta Yakınlarının Memnuniyeti
• Kalite ve Sürekli Gelişim
• Yüksek Performans
• Doğruluk, Dürüstlük ve Etik Yaklaşım
• Çalışana Değer Verme
• Ekip Çalışması ve Dayanışma